Salon Maturzystów Perspektywy 2020

Fundacja Edukacyjna Perspektywy – organizator corocznej kampanii informacyjnej pn. Salon Maturzystów, zaprasza dyrektorów liceów ogólnokształcących i techników i nauczycieli oraz uczniów  do udziału w XIV Małopolskim Salonie Maturzystów 2020. Celem przedsięwzięcia jest dostarczenie uczniom klas maturalnych niezbędnej wiedzy na temat przyszłorocznych matur i wymogów rekrutacyjnych uczelni w 2021 roku .

Tegoroczna edycja Salonu, w związku z aktualną sytuacją, odbywać się będzie wyłącznie w wersji online.

Organizatorzy informują, że każdego dnia, w którym odbywać się będzie Salon Maturzystów, w województwie małopolskim będzie to dzień 17 września 2020 r., uczniowie klas maturalnych liceum ogólnokształcącego i technikum będą mogli uczestniczyć w dwóch sesjach online:

• przedpołudniowej (w godz. od 10:00 do 13:00), w trakcie której młodzież otrzyma pakiet informacji na temat egzaminu maturalnego w 2021 r., specyfiki egzaminu z poszczególnych przedmiotów jak również porady ekspertów na temat kształtowania swojej ścieżki edukacyjnej i zawodowej;
  • popołudniowej (w godz. od 16:00 do 19:00), poświęconej wyborowi uczelni i kierunków studiów.

Wszelkie informacje, w tym zasady zgłaszania udziału, dostępne są na stronie internetowej przedsięwzięcia: http://salonmaturzystow.pl/2020/