MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA - REKRUTACJA

Rozpoczął się nabór uczestników chcących wziąć udział w projekcieRozwój kompetencji kluczowych uczniów II LO w Tarnowiew ramach Małopolskiej Chmury EdukacyjnejTegoroczna edycja skierowana jest do uczniów klas 1a i 1f w obszarze tematycznym: „Rozwijanie kompetencji uczenia się” – opiekun pani Anna Zygucka, oraz do uczniów klas 1b i 2b w obszarze tematycznym: „Informatyka” – opiekun pan Grzegorz Grabias.

Formularze należy składać w sekretariacie szkoły od 14.09.2020 do 25.09.2020 r . Formularz zgłoszeniowy i regulamin rekrutacji znajduje się TUTAJ...

Lista zakwalifikowanych będzie opublikowana na stronie szkoły w zakładce MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA.

„Małopolska Chmura Edukacyjna” to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych uczniom w Małopolsce. Przedsięwzięcie Małopolska Chmura Edukacyjna to wspólne partnerstwo i współpraca pomiędzy Województwem Małopolskim oraz wiodącymi uczelniami wyższymi z Małopolski oraz organami prowadzącymi szkoły średnie.