„Z Wielu Jeden”

W dniu 23 września miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Wiktor Fogel uczeń  klasy 3c i tegoroczny absolwent II Liceum Ogólnokszałcącego  został nagrodzony medalem „Z Wielu Jeden”. Jest to odznaczenie dla wyjątkowej osoby , która włożyła ogromny wkład w życie szkoły . Wszyscy mogliśmy śledzić poczynania Wiktora przez ostatnie 3 lata i jesteśmy dumni , iż jest on naszym wychowankiem  i tak godnie reprezentował naszą szkołę. Uroczyste wręczenie medalu  odbyło się w gabinecie Pani Dyrektor Haliny Pasternak, obecne również były Pani wicedyrektor Beata Klimkiewicz-Świder, Pani wicedyrektor Maria Trojanowska oraz wychowawca Pani Magdalena Jeleń. Wiktorku życzymy dalszych sukcesów i kolejnych medali na drodze,  którą obrałeś.