Akcja "Życzenia na życzenie"

znzSpółdzielnia Hetmanka Ogłasza!

Informujemy o rozpoczęciu akcji „Życzenia na życzenie”. Do dnia 21 grudnia 2020 roku istnieje możliwość zakupienia kartek Bożonarodzeniowych, z wzorami zaprojektowanymi przez wypełnionych zapałem i duchem świąt uczniów naszej szkoły. Kartki zawierają życzenia w dwóch stylach: Religijnym i Świeckim, które sprzedawane będą w różnych wariantach językowych: angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim i oczywiście polskim. Istnieje również możliwość zamówienia własnych życzeń, które zostaną przetłumaczone na wybrany język. Treści indywidualnych życzeń, które chcielibyście umieścić na swojej kartce, można zamieścić w formularzu zamówienia. Ze względu na obecną sytuację, kartki będą przesyłane jako pliki w formacie pdf, na adres mailowy podany w formularzu. Będą one wysyłane drogą mailową, a zapłatę za kartki należy przelać na konto bankowe Hetmanki: 02 1090 2590 0000 0001 4136 1747.

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać potwierdzenie przelewu, np. zrzut ekranu, na maila hetmanskie.kartki@gmail.com, co skutkować będzie otrzymaniem kartki w ciągu jednego do dwóch dni. Cena kartek z gotowymi życzeniami wynosi 5 zł, a tych tworzonych na zamówienie 7 zł.

Formularz zamówienia: https://forms.gle/HUAAwV8ZgVeQ2CeL8