Ważne informacje dla kandydatów do klasy 1f

2 lipca 2020 r. (czwartek) o godz. 10.00 odbywa się sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1f. Prosimy, aby kandydaci stawili się do szkoły najpóźniej na 20 minut przed planowanym rozpoczęciem egzaminu

(między godziną 9.30 – 9.40). Kandydaci, których nazwiska zaczynają się na literę od A – O wchodzą do szkoły głównym wejściem tj. od ulicy Mickiewicza (wejście nr 1) Ci, których nazwiska zaczynają się na literę od P-Z wchodzą do szkoły wejściem nr 2 (od ulicy Szpitalnej bramą na szkolny parking).Listy imienne będą znajdować się przy wejściu do szkoły oraz na drzwiach konkretnych sal. Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami o sprawdzianie kompetencji językowych oraz procedurami obowiązującymi w trakcie sprawdzianu które są dostępne tutaj.