ZSO nr 2
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami (Adam Mickiewicz)

O SZKOLE

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie
ul. Mickiewicza 16

tel./fax: (014)655-88-95
księgowość: 655-88-94
E-mail: sekretzso2@umt.tarnow.pl
Rada Rodzicow
e-dziennik
MATURA 2018
 Strona klasy IB
Jedyna klasa z maturą międzynarodową w Tarnowie!
Gimnazjum Dwujęzyczne
MYP

GODZINY ZAJĘĆ

0. 7.10 - 7.55
1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35 - długa przerwa
3. 9.45 - 10.30
4. 10.35 - 11.20 - długa przerwa
5. 11.35 - 12.20
6. 12.25 - 13.10
7. 13.15 - 14.00
8. 14.05 - 14.50
9. 14.55 - 15.40
10. 15.45 - 16.30

PRZYDATNE LINKI

 
  OKE
 
  CKE
 
 
 

WSPÓŁPRACA

              

                     

LICZNIK ODWIEDZIN

 Statystyki

Internetowy Konkurs Geograficzny

Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie geograficznym – „Małopolska – przyroda, ludzie, gospodarka”. Termin konkursu 05/04/2018., godz. 17-18.

Rejestracji można dokonać na stronie http://www.oer.uj.edu.pl/course/view.php?id=185 od 15 marca 2018 r. (godz. 00:10) do 3 kwietnia ( godz. 23:55). 

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: 

http://www.ptg.up.krakow.pl/contest/konkurs-wiedzy-o-malopolsce

Autor: alipinska 2018-03-14

II etap - XII Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Gimnazjalisów

Miło nam poinformować, że dnia 10 marca 2018 r. w naszej szkole odbędzie się II  etap - XII Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Gościć będziemy młodzież z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Nasze gimnazjum reprezentować będą:

  • etap indywidualny - Jakub Pawlina
  • etap drużynowy - Jakub Pawlina, Julia Filip, Zbigniew Ziarek, Kacper Jachym

Życzymy powodzenia

Autor: grzegorzg 2018-03-08

Zajęcia Międzyszkolego Koła Informatycznego

W piątek 09.03.2018 r. zajęcia dla wszystkich grup Międzyszkolnego Koła Informatycznego odbędą się III Liceum Ogólnokształcące ul.Brodzińskiego 6.Zmiana w II Liceum Ogólnokształcącym podyktowana jest przygotowaniem pracowni przed odbywającą się 10 marca XII Olimpiadą Informatyczną Gimnazjalistów

Robert Zieliński

Autor: grzegorzg 2018-03-07

II Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

Z radością informujemy, że Jakub Hońdo uczeń klasy 3bg został finalistą II Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów 2017/2018. Eliminacje centralne przeprowadzono 3 marca w Warszawie. Serdecznie gratulujemy


Lucyna Cygonik

Autor: grzegorzg 2018-03-07

Stypendium dla uczniów zdolnych przyznane przez Prezydenta Miasta Tarnowa

Dyrektor Szkoły informuje, iż niżej wymieni uczniowie otrzymali jednorazowe stypendium dla uczniów zdolnych przyznane przez Prezydenta Miasta Tarnowa
Są to:

  •  Julia Filip
  • Karolina Gniadek
  • Emilia Góryjowska
  • Jakub Hońdo
  • Kacper Kuca
  • Oliwia Kusek
  • Dominika Łabno
  • Kinga Molczyk
  • Izabela Mruk
  • Michał Niedbała
  • Jakub Pawlina
  • Julia Poręba
  • Rafał Pyzik
  • Szymon Sudoł
  • Julia Świętochowska

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy.Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów stypendystom odbędziesię 12 marca 2018 r. (tj. poniedziałek) o godz. 13.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie.

Autor: grzegorzg 2018-03-02

Nowy numer "Nomen Omen "

Przedstawiamy kolejny numer "Nomen Omen", a w nim:

malarstwo, teatr, muzyka, literatura, podróże, film,  polityka, psychologia a nawet...tortury! 

Autor: alipinska 2018-03-01

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - matematyka

Z przyjemnością informujemy, że Dawid Dębowski z klasy 3B zakwalifikował się do finału XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w kategorii matematyka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: grzegorzg 2018-02-28

Tydzień Książek Zakazanych

W dniach 5-9 II 2018 obchodziliśmy Tydzień Książek Zakazanych zorganizowany przez bibliotekę szkolną.  Promocji zakazanych książek towarzyszyła fotosesja „Czytam zakazane książki", odbył się Międzyklasowy quiz klas I „Zakazane książki” oraz rozstrzygnięty został konkurs „Zakazane lapbooki”.

Wyniki konkursów:

"Zakazane lapbooki" 

  • I miejsce Klaudia Fikas z klasy 1e i Anna Lis z klasy 1b
  • II miejsce Klaudia Kieć z klasy 1b 
  • III miejsce Justyna Oszust z klasy 1e i Agnieszka Malec z klasy 1d 

Wyróżnienia: 

  • Małgorzata Kolak z klasy 2d ; 
  • Kamil Kwiek z klasy 1b ;
  • Weronika Oleś z klasy 3Ag ;
  • Emilia Zielińska z klasy 2ag

Turniej klas 1 „Zakazane książki”

  • I miejsce klasa 1c
  • II miejsce klasa 1d
  • III miejsce klasa 1b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym i dziękujemy wspólną zabawę.

Katarzyna Gołąb ; Klaudia Boruch 

Autor: grzegorzg 2018-02-27
Wykonanie: Kamil Czarnecki · Projekt graficzny: Maciej Mortek
edunet bip moodle poczta