ZSO nr 2
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami (Adam Mickiewicz)

O SZKOLE

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie
ul. Mickiewicza 16

tel./fax: (014)655-88-95
księgowość: 655-88-94
E-mail: sekretzso2@umt.tarnow.pl
Rada Rodzicow
e-dziennik
MATURA 2018
 Strona klasy IB
Jedyna klasa z maturą międzynarodową w Tarnowie!
Gimnazjum Dwujęzyczne
MYP

GODZINY ZAJĘĆ

0. 7.10 - 7.55
1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35 - długa przerwa
3. 9.45 - 10.30
4. 10.35 - 11.20 - długa przerwa
5. 11.35 - 12.20
6. 12.25 - 13.10
7. 13.15 - 14.00
8. 14.05 - 14.50
9. 14.55 - 15.40
10. 15.45 - 16.30

PRZYDATNE LINKI

 
  OKE
 
  CKE
 
 
 

WSPÓŁPRACA

              

                     

LICZNIK ODWIEDZIN

 Statystyki

Stypendium dla uczniów zdolnych przyznane przez Prezydenta Miasta Tarnowa

Dyrektor Szkoły informuje, iż niżej wymieni uczniowie otrzymali jednorazowe stypendium dla uczniów zdolnych przyznane przez Prezydenta Miasta Tarnowa
Są to:

  •  Julia Filip
  • Karolina Gniadek
  • Emilia Góryjowska
  • Jakub Hońdo
  • Kacper Kuca
  • Oliwia Kusek
  • Dominika Łabno
  • Kinga Molczyk
  • Izabela Mruk
  • Michał Niedbała
  • Jakub Pawlina
  • Julia Poręba
  • Rafał Pyzik
  • Szymon Sudoł
  • Julia Świętochowska

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy.Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów stypendystom odbędziesię 12 marca 2018 r. (tj. poniedziałek) o godz. 13.00 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10 w Tarnowie.

Autor: grzegorzg 2018-03-02

Nowy numer "Nomen Omen "

Przedstawiamy kolejny numer "Nomen Omen", a w nim:

malarstwo, teatr, muzyka, literatura, podróże, film,  polityka, psychologia a nawet...tortury! 

Autor: alipinska 2018-03-01

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - matematyka

Z przyjemnością informujemy, że Dawid Dębowski z klasy 3B zakwalifikował się do finału XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w kategorii matematyka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: grzegorzg 2018-02-28

Tydzień Książek Zakazanych

W dniach 5-9 II 2018 obchodziliśmy Tydzień Książek Zakazanych zorganizowany przez bibliotekę szkolną.  Promocji zakazanych książek towarzyszyła fotosesja „Czytam zakazane książki", odbył się Międzyklasowy quiz klas I „Zakazane książki” oraz rozstrzygnięty został konkurs „Zakazane lapbooki”.

Wyniki konkursów:

"Zakazane lapbooki" 

  • I miejsce Klaudia Fikas z klasy 1e i Anna Lis z klasy 1b
  • II miejsce Klaudia Kieć z klasy 1b 
  • III miejsce Justyna Oszust z klasy 1e i Agnieszka Malec z klasy 1d 

Wyróżnienia: 

  • Małgorzata Kolak z klasy 2d ; 
  • Kamil Kwiek z klasy 1b ;
  • Weronika Oleś z klasy 3Ag ;
  • Emilia Zielińska z klasy 2ag

Turniej klas 1 „Zakazane książki”

  • I miejsce klasa 1c
  • II miejsce klasa 1d
  • III miejsce klasa 1b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym i dziękujemy wspólną zabawę.

Katarzyna Gołąb ; Klaudia Boruch 

Autor: grzegorzg 2018-02-27

42 Olimpiada Języka Angielskiego

Z radością informujemy, że Joanna Ścibior i Jerzy Małek  z klasy 2c zostali finalistami 42 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy finalistom  i życzymy powodzenia w rozgrywkach finałowych!

Autor: grzegorzg 2018-02-26

Szkolny konkurs historyczny: „Polskie Państwo Podziemne”

W marcu odbędzie się Szkolny konkurs historyczny "Polskie Państwo Podziemne".

Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch etapach. Pierwszy etap będzie testem 35 pytań. Uczniowie, którzy zdobędą największą ilość punktów (nie więcej jak 6) przejdą następnie do drugiego etapu, w którym będą odpowiadać ustnie. Zgłoszenia przyjmują p. Dorota Słomska oraz p. Barbara Poręba do dnia 10 marca.

REGULAMIN KONKURSU wraz z dokładną tematyką oraz obowiązującą literaturą w załączeniu.

 

Autor: grzegorzg 2018-02-26

Studniówka 2018

Studniówka II LO - fotorelacja ze strony http://tarnow.naszemiasto.pl

Dużo fantastycznych zdjęć, bo i zabawa była nadzwyczajna, zapraszamy do obejerzenia!


Autor: alipinska 2018-02-04

VII Popołudniowy Przegląd Działalności Artystycznej

Już po raz siódmy zapraszamy na nasz koncert. 


UWAGA! Zmiana godziny rozpoczęcia koncertu, startujemy już o 14:00 (a nie, jak początkowo planowano o 15:00)


W czwartkowe popołudnie (8.02, g. 14:00) spotykamy się w sali 12, aby posłuchać piosenek, zobaczyć pokazy taneczne, wsłuchać się w poezję w wykonaniu naszych uzdolnionych uczniów.

W programie:

1. Oliwier Kolbusz – 2bg – improwizacja gitara elektryczna

2. Greta Bodurka - 2d - Hip Hop

3. Wiktoria Krzyszkowska - 1c - kompozycja własna „Colours In the air”

4. Łucja Matug - 1a - Dżem „Do kołyski”

5. Julia Mytnik - 1c - Beyonce „Halo”

6. Szymon Skowron - 2a - Chet Faker „No diggity”

7. Mateusz Tarchała - 3d – saksofon, Pharrell Williams „Happy”

8. Alicja Rega - 2bg - „Mój dom”

9. Aleksandra Żołądź - 3c - kompozycja własna „Burnout Synrome”

10. Julia Poręba - 1c - taniec

11. Sylwia Zwierz - 1c - The Neighbourhood - Sweater Weather

12.  Aleksandra Wadoń - 1c- Adrian Wiśniewski - Prawdziwe "ja" (Alive, Jekyll & Hyde)

13. Matylda Smoleń - 1a - Whitney Huston „I’ll always love you”

14. Joanna Koń - 2a - poezja własna

15. Michał Niedbała - 2c - Jerome Kern „All The Things You Are” 

16. Kamila Golemo - 1a - Amy Winehouse „Valerie”

17. Oliwia Kusek - 1c - Miley Cyrus „The Climb”

18.   Ewa Kopeć - 2c - Vance Joy piosenka "Riptide"

Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!

Autor: alipinska 2018-02-04
Wykonanie: Kamil Czarnecki · Projekt graficzny: Maciej Mortek
edunet bip moodle poczta