„Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania ”

W związku z realizacją projektu pod nazwą „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania ” zostanie przeprowadzony nabór uczestników do w/w projektu na warsztaty weekendowe w terminie  27-29 listopada 2020 r.  Warsztaty odbędą się w ramach obszarów tematycznych prowadzonych przez następujące uczelnie:

Obszar tematyczny

język angielski

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

chemia

język angielski

Uniwersytet Pedagogiczny

język niemiecki

język francuski

Politechnika Krakowska

Uczniowie ubiegający się o uczestnictwo w warsztatach są zobowiązani do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem, umieszczonym na stronie internetowej szkoły oraz dostępnym w sekretariacie szkoły a także wypełnieniem załączonego formularza zgłoszenia i złożenia go jak najszybciej wraz z wymaganymi dokumentami do sekretariatu szkoły ,
Uczniowie, którzy brali już udział w warsztatach mają prawo do ponownego wzięcia udziału , jednakże w innym obszarze tematycznym.
Decyduje kolejność zgłoszeń ,ilość miejsc ograniczona.

DOKUMNETY: