Wyniki konkursu idiomów i przysłow angielskich "A PIECE OF CAKE"

31 maja został rozstrzygnięty międzyszkolny KONKURS IDIOMÓW I PRZYSŁÓW ANGIELSKICH ‘A PIECE OF CAKE’ (III Edycja). W tym roku w konkursie wzięła udział nie tylko nasza szkoła, ale również I i III LO w Tarnowie. Z przyjemnością informujemy, że każda z wyżej wymienionych szkół zajęła miejsce w konkursie.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki:

1 miejsce: Berenike Banek z klasy 3B (I LO w Tarnowie)

2 miejsce: Alicja Poździoch z klasy 2F (II LO w Tarnowie)

3 miejsce: Sara Sandheim z klasy 2C (I LO w Tarnowie)

Wyróżnienie: Aleksandra Serafin z klasy 2D (III LO w Tarnowie)

Szczegółowe wyniki punktowe wszystkich uczestników zostały rozesłane na adresy mailowe szkół.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy pięknego sukcesu! Bardzo się cieszymy, że nasza uczennica Alicja Poździoch z klasy 2 F zajęła 2 miejsce w tak zaciętej rywalizacji!

Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy podczas IV edycji konkursu.

Termin wręczenia dyplomów oraz nagród zostanie podany w najbliższym czasie na stronie szkoły, instagramie oraz facebooku. Prosimy śledzić informacje.

Organizator i koordynator konkursu: pani Paulina Wełna