Nasza drużyna w FINALE GRY AGH „StudentLife”

Organizatorem jest Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej (WIMIP), Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

W konkursie wzięło udział 26 drużyn. Wśród 5 najlepszych zakwalifikowanych do finału znalazła się klasa 3b II LO w Tarnowie. W konkursie brała udział również klasa 1c i pomimo, że walczyła bardzo dzielnie - tym razem nie przeszła do finału. Brakło naprawdę niewiele.

Przedstawiciele klasy 3b oraz 1c od marca wcielali się w rolę studenta i dzielnie podejmowali różne wyzwania.

Za nami SEMESTR czyli główny etap GRY, polegający na spotkaniach on-line ze studentami i pracownikami WIMiIP AGH, na których przedstawione były różne formy kształcenia akademickiego (wykład, laboratorium, projekt, audytorium, itd.), obejmujące swoją treścią ciekawostki ze świata nauki. Na ich podstawie, wykonywane były różne, liczne zadania. Było nawet kolokwium. Studenci klasy 3b napisali go najlepiej ze wszystkich drużyn.

Przed nami SESJA EGZAMINACYJNA – finał GRY, który zostanie rozegrany na terenie kampusu AGH w Krakowie w formie gry terenowej.
Podczas finału z pięciu najlepszych drużyn zostanie wyłoniony zwycięski zespół. Trzymajcie za nas kciuki. Finał już 21 czerwca 2022 roku.

Edyta Ciuruś wraz z klasą 3b