"Kolędowanie u Filipinów"

25 stycznia 2024 roku, w Kościele Księży Filipinów, odbył się koncert kolęd w wykonaniu chóru Zespołu Szkół Muzycznych i II Liceum Ogólnokształcącego. Połączenie głosów tych dwóch zespołów wokalnych, pozwoliło nam cieszyć się wspaniałym muzycznym podsumowaniem okresu kolędowania. Występem kierowała pani Dyrygent Joanna Duras, która prowadzi zajęcia naszego szkolnego chóru.

W koncercie chóru, w tym dniu, na scenie wystąpiły uczennice naszej szkoły: Martyna Krężel z klasy 1e, Dagmara Gromniak, Izabella Kapustka, Amelia Poręba, Emilia Sumara, Anna Surdziel i Gabriela Tott z klasy 2c oraz Paulina Trela  z klasy 3e.

Wszyscy, którzy usłyszeli ten piękny koncert, byli pod wielkim wrażeniem muzycznego przygotowania młodzieży występującej na scenie.

Koncert zakończył się wspólnym wykonaniem znanej polskiej kolędy „Bóg się rodzi”.