Akredytacja organizacji International Baccalaureate Organization (IB) dla programu IB MYP- MIDDLE YEARS PROGRAMME dla II Liceum Ogólnokształcącego

Z ogromną dumą i wielką radością informuję, że II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego otrzymało akredytację organizacji International Baccalaureate Organization (IB) dla programu IB MYP- MIDDLE YEARS PROGRAMME, który jest realizowany w naszej szkole. Mogę oficjalnie zakomunikować, że staliśmy się częścią elitarnej społeczności międzynarodowej szkół IB realizujących program IB MYP.  Inicjatywa i wyzwanie, które postawiłam sobie, nauczycielom oraz uczniom zaowocowały tym istotnym osiągnięciem i zaszczytnym tytułem.
Gratuluję nauczycielom, uczniom i Rodzicom zapału, zaangażowania, pasji oraz wytężonej i efektywnej pracy.

Halina Pasternak