Jubileusz 10 - lecia Matury Międzynarodowej

Szanowni Absolwenci i Goście Szkoły, Drodzy Członkowie Grona Pedagogicznego, Szanowne Uczennice i Uczniowie,

Chciałybyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za niezwykłą uroczystość z okazji 10-lecia Matury Międzynarodowej. 22 września był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, refleksji i radości, który na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Do uczennic i uczniów z klasy 4c kierujemy ogromne podziękowania za wspaniałe filmy, zarówno za satyrę o szkolnym życiu w programie Matury Międzynarodowej, jak i za ciekawe wywiady z naszymi szanownymi absolwentkami i absolwentami, przygotowanie uroczystości, przygotowanie mapy akademickiej, części poczęstunku i wszelkich działań, dzięki którym ta uroczystość mogła się odbyć. Wasza kreatywność, zaangażowanie i talent artystyczny były niezwykle inspirujące.

Serdecznie dziękujemy uczennicom i uczniom klasy 4c (w kolejności alfabetycznej): Martynie Bąk, Patrycji Breńskiej, Aleksandrowi Brightonowi, Hannie Dojce, Karolowi Duziowi, Xavierowi Dziży, Aleksandrze Gawron,  Malwinie Górnikiewicz, Joannnie Grochowiec, Marii Hilgier, Justynie Huczko, Jakubowi Kendziorkowi, Maciejowi Kendziorkowi, Nicole Lenz, Aleksandrze Machaj, Oldze Migdał, Janowi Nowickiemu, Amelii Ogieli, Martynie Rachwał,  Julii Reising, Julii Soi, Jakubowi Sokołowskiemu, Julii Szablowskiej, Natalii Ślęczkowskiej,  Gabrieli Świączkowskiej, Emilii Toczek, Martynie Twaróg, Julii Wilk, Kindze Wilk,, Aleksandrze Wróbel, uczniom klas 3a i 3f: Filipowi Abramowi, Mateuszowi Chrupkowi i Marcinowi Maruszczakowi, a także uczniom szkoły muzycznej: Jakubowi Chrobakowi, Mikołajowi Skórce i Borysowi Komisarzowi.

Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, którzy wsparli naszą młodzież w przygotowaniach do tej uroczystości. Wasza praca jest bezcenna.

Warto także podziękować wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wsparli naszą uroczystość: prezydent miasta Tarnowa Roman Ciepiela, pani wiceprezydent Bogumiła Porębska, pani Aneta Abram dyrektor Wydziału Edukacji, a także nasza wieloletnia dyrektor szkoły, pani Halina Pasternak - ich obecność była dla nas ogromnym zaszczytem.

Nie możemy zapomnieć także o rodzicach absolwentów i obecnych uczniów, którzy zawsze byli przy nas, wspierając nasze wysiłki.

Na koniec chcemy zaprosić do przeczytania specjalnego wydania gazetki szkolnej "Nomen Omen," https://viewer.joomag.com/nomen-omen-wydanie-specjalne-nomen-wydanie-specjalne-10-lat-ib/0382074001694610436?short&fbclid=IwAR3VW4cQT2PeGpu6-jtMSMaoB375pOVw9oUawaidFKFoAFyT502cICns3Ro   A także do obejrzenia filmów przygotowanych przez uczennice i uczniów klasy 4c. https://www.youtube.com/watch?v=dsJu_G4my_A

Dzięki Wam wszyscy stworzyliśmy wyjątkowy moment, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Z serdecznymi podziękowaniami i najlepszymi życzeniami,

Beata Klimkiewicz Świder dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie i Paula Pilarska koordynatorka Matury Międzynarodowej w II LO w Tarnowie.