Uwaga! Nowa inicjatywa - Korepetycje Uczniowskie!

Dostałeś jedynkę z jakiegoś przedmiotu? Nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia? Potrzebujesz wsparcia z danego przedmiotu? A może w naszej szkole jest ktoś, kto świetnie ogarnia ten temat i mijasz go codziennie na korytarzu nie wiedząc o tym?

“Korepetycje Uczniowskie II LO Tarnów” to grupa na facebooku do której możesz dołączyć i zarówno zgłosić swój edukacyjny problem jak i pomóc komuś  go rozwiązać w ramach wolontariatu. To miejsce spotkań Uczniów w roli Nauczycieli Korepetytorów oraz Uczniów, którzy potrzebują pomocy. Zrób pierwszy krok, dołącz do grupy, daj posta z ogłoszeniem i śledź na bieżąco ogłoszenia innych. Jeśli znajdzie się osoba, która nieodpłatnie zechce udzielić Ci korepetycji, umawiacie się w dowolnym miejscu i pracujecie, a jeśli uda się rozwiązać Twój problem z pomocą Korepetycji Uczniowskich - zyska na tym Twój budżet domowy i poznasz osobę, która może nawet dołączyć do grona Twoich bliskich znajomych.

Więcej szczegółów znajdziesz na facebooku oraz u Pani Justyny Kopeć.

Pamiętaj, aby poszukać na fb grupy o nazwie: “Korepetycje Uczniowskie II LO Tarnów”