MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA - WARSZTATY WEEKENDOWE

W związku z realizacją projektu pod nazwą „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania ”  zostanie przeprowadzony nabór uczestników do w/w projektu na  warsztaty weekendowe w  terminie 17-19 kwietnia 2020 r.

Warsztaty odbędą się w ramach obszarów tematycznych prowadzonych przez następujące uczelnie:

Obszar tematyczny

rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy

biologia

geografia

prawo

informatyka

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej (WSTiE)

informatyka

Akademia Górniczo-Hutnicza

fizyka

język angielski

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

chemia

język angielski

Uniwersytet Pedagogiczny

język niemiecki

język francuski

przedsiębiorczość

Uniwersytet Ekonomiczny

matematyka z elementami rachunkowości

Politechnika Krakowska

Biologia

Uniwersytet Rolniczy

Uczniowie ubiegający się o uczestnictwo w warsztatach są zobowiązani do zapoznania się   ze szczegółowym regulaminem, umieszczonym na stronie internetowej szkoły oraz dostępnym w sekretariacie szkoły  a także wypełnieniem załączonego  formularza zgłoszenia i złożenia go jak najszybciej wraz  z wymaganymi dokumentami do sekretariatu szkoły ,
Uczniowie, którzy brali już udział  w warsztatach mają prawo do ponownego wzięcia udziału , jednakże w innym obszarze tematycznym. Decyduje kolejność zgłoszeń ,ilość miejsc ograniczona.

DOKUMENTY: