VIII MIĘDZYNARODOWY MŁODZIEŻOWY FESTIWAL PIOSENKI COUNTRY "MAYFLOWER"– 2022

W konkursie mogą wziąć udział:

• soliści- dzieci w wieku 10 -13 lat,
  • soliści – młodzież w wieku 14 -16 lat,
  • soliści- młodzież w wieku 17 -20 lat,
  • duety i zespoły wokalne lub wokalno – instrumentalne (3 – 5 uczestników w wieku 14 – 20 lat).

Szkoła może zgłosić do konkursu maksymalnie siedmiu uczestników z każdej kategorii wiekowej i dwa duet/zespół.

Każdy z uczestników (solista lub zespół) przygotowuje jeden utwór muzyczny w języku angielskim– wykonanie z półplaybackiem lub akompaniamentem, a czas prezentacji nie powinien przekroczyć 4 minut.

Uczestnicy festiwalu przesyłają do Organizatora nagranie z wykonaniem wybranego utworu (nagrany materiał wideo -obraz i dźwięk- powinien być w rozdzielczości maksymalnej 1920×1080 pikseli, i przesłany w jednym z wybranych formatów pliku: mp4, mpg, mov w rozmiarze nie przekraczającym 2GB.

Termin przesłania nagrań i KARTY ZGŁOSZENIOWEJ upływa 19 grudnia 2022.

Lista osób zakwalifikowanych do Koncertu Laureatów zostanie ogłoszona najpóźniej 21 stycznia 2023. Koncert Laureatów oraz wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 16 lutego 2023 roku w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, ul. Rynek 14.

Osoby zainteresowane festiwalem proszone są o kontakt z p. Anną Lipińską do 16.12.2022.