Warsztaty nauk społecznych

Uczennica klasy 4F Martyna Niedziela stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci brała udział w warsztatach nauk społecznych w Łodzi organizowanych przez KFnrD w dniach 3-8 stycznia 2023.  Składały się z trzech cyklów warsztatów - o firmach opuszczających Rosję, eksperymentowaniu w naukach społecznych oraz jak badać rozwój niemowląt.  Miała okazję wysłuchania m.in. wykładu prof. Przemysława Jeziorskiego, Haas School of Business z University of California Berkeley, wykładu Jak i dlaczego uczą się dorośli? Wyniki badania „Uczenie się dorosłych Polaków” – dr Marty Petelewicz, uczestnictwa w spotkaniu z ambasadorem Rafałem Wiśniewskim oraz obejrzeniu projekcji filmu Na Wylot (1972), reż. Grzegorza Królikiewicza, a także wyjścia do Filharmonii Łódzkiej.  W czasie warsztatów poszerzyła swoje zainteresowania i poznała niesamowite osoby.