Finał Konkursu Warsaw Negotiation Game

17 marca 2023 cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w finale konkursu Warsaw Negotiation Game organizowanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Spośród początkowo 64 dwuosobowych drużyn z całej Polski w finałowej grze symulacyjnej, odbywającej się na terenie SGH, wzięło udział 12 drużyn, w tym dwie drużyny, których członkiniami były uczennice naszej szkoły. Emilia Banek i Emilia Sumara z klasy 1c, biorące udział w konkursie stanowiły drużynę pod nazwą Ostre Cienie Mgły a drużyna  Mileny Mazurkiewicz i Mileny Szerszeń z klasy 2c,nosiła nazwę M&M's. Uczestnicy musieli zmierzyć się w wyścigu o rozwój kolejowego imperium podczas rewolucji przemysłowej w wykreowanym świecie inspirowanym XIX wieczna Anglią. Grze towarzyszyło wiele emocji i zwrotów akcji, była to okazja do zdobycia nowych, ciekawych umiejętności a także do  zawarcia inspirujących  znajomości.  Drużyna  Ostre Cienie Mgły uplasowała się  na podium zajmując trzecie miejsce w Polsce. Gratulujemy !!!!!