LE FRANÇAIS EN CHANTANT !!! - FRANCUSKI ŚPIEWAJĄCO !!!

Dzień 14 kwietnia 2023 roku był dla naszej społeczności szkolnej dniem pełnym wrażeń. Uczennice naszej szkoły wzięły udział w XXIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Francuskiej pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Tarnowa Romana Ciepieli. W auli IV LO w Tarnowie rozbrzmiewały koncertowo najpiękniejsze piosenki francuskie. Tegoroczni uczestnicy zaprezentowali wyjątkowo wysoki poziom artystyczny dlatego Jurorzy przyznali równorzędne miejsca laureatom konkursu.

Z ogromną radością informujemy, że I miejsce zdobyła uczennica klasy 3F Alessia Sazio, która zaprezentowała utwór „ Entre nous”.  Martyna Bąk, uczennica klasy 3c, swoją emocjonalną interpretacją piosenki „ Voilà” wyśpiewała II miejsce. Natomiast wyróżnienie otrzymała Natalia Kumięga z klasy 3e za piosenkę „ J’aimais,  j’aime,  j’aimerai”.

To była znakomita uczta dla wszystkim miłośników języka francuskiego i piosenki francuskiej.

BRAVO LES FILLES!!! FÉLICITATIONS!!!